Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: view
hu: megtekintés

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: User permissions
hu: Felhasználói jogosultságok

en: Deauthorize
hu: Engedély visszavonása
