Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta4) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: view
ky: көрүү

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо
