Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: view
pl: przeglądaj

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: User permissions
pl: Uprawnienia użytkownika

en: Application Name
pl: Nazwa aplikacji

en: Deauthorize
pl: Deautoryzuj
