Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: view
ro: afișează

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte

en: User permissions
ro: Permisiunile utilizatorului
