Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta4) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: view
ta: பார்

en: edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: User permissions
ta: பயனர் அனுமதிகள்
