Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta4) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: view
ug: كۆرۇش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: User permissions
ug: ئەزالار ھوقۇق چېكى
