Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta5) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: view
af: bekyk

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor
