Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta5) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: view
ca: mostra

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: User permissions
ca: Permisos d'usuari
