Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta5) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: view
cy: gweld

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw
