Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta5) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: view
dz: སྟོན།

en: edit
dz: ཞུན་དག
