Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta5) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: view
el: προβολή

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: User permissions
el: Άδειες χρήστη

en: Application Secret
el: Το Κρυφό της Εφαρμογής
