Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta5) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: view
et: näita

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: User permissions
et: Kasutajaõigused
