Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta5) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: view
hi: देखें

en: edit
hi: संपादन करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
