Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta5) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: view
it: mostra

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: User permissions
it: Permessi utente
