Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta5) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: view
ku: پیشاندان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: User permissions
ku: ڕێپێدانەکانی بەکارهێنەر
