Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta5) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: view
ru: представление

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: User permissions
ru: Права пользователя

en: Application Name
ru: Название приложения

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
