Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta5) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: view
sv: visa

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: User permissions
sv: Behörigheter för användare
