Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta5) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: view
vi: xem

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: User permissions
vi: Quyền của người dùng

en: Deauthorize
vi: Hủy ủy quyền
