Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: view
az: görünüş

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: User permissions
az: İstifadəçi icazələri
