Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: view
he: צפיה

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: User permissions
he: הרשאות משתמש
