Socialmedia Importer (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Uses
hy: Օգտագործում
