SocialShare (7.x-1.0-unstable1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ
