SocialShare (7.x-1.0-unstable1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ
