SocialShare (7.x-1.0-unstable1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: No data
cs: Data nejsou k dispozici

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Icon
cs: Ikona

en: You do not have any administrative items.
cs: Nebyly nalezeny žádné položky administrace.
