SocialShare (7.x-1.0-unstable1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Customize
hi: अनुकूलित करें
