SocialShare (7.x-1.0-unstable1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: No data
mn: Мэдээлэлгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах
