SocialShare (7.x-1.0-unstable1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke
