SocialShare (7.x-1.0-unstable1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Icon
te: ప్రతీకం
