SocialShare (7.x-1.0-unstable1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: No data
uk: Дані відсутні

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Icon
uk: Іконка

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Widget
uk: Віджет

en: Customize
uk: Налаштувати

en: You do not have any administrative items.
uk: Ви не маєте жодних адміністративних елементів.
