SocialShare (7.x-1.0-unstable2) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: You do not have any administrative items.
bo: ཁྱེད་ལ་དོ་དམ་པའི་ནང་ཚན་གང་ཡང་མེད།
