SocialShare (7.x-1.0-unstable2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj
