SocialShare (7.x-1.0-unstable2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Icon
ca: Icona

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Widget
ca: Giny

en: Customize
ca: Personalitza

en: You do not have any administrative items.
ca: No teniu cap element administratiu.
