SocialShare (7.x-1.0-unstable2) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: No data
da: Ingen data

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Icon
da: Ikon

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Customize
da: Tilpas

en: You do not have any administrative items.
da: Du har ingen administrationselementer.
