SocialShare (7.x-1.0-unstable2) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Actions
de: Aktionen

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Weight
de: Gewichtung

en: No data
de: Keine Daten

en: Save
de: Speichern

en: Icon
de: Symbol

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: Widget
de: Steuerelement

en: Display conditions
de: Anzeigebedingungen

en: Customize
de: Anpassen

en: You do not have any administrative items.
de: Keine Administrationsobjekte verfügbar.

en: Allowed extensions: gif png jpg jpeg
de: Zugelassene Erweiterungen: gif png jpg jpeg
