SocialShare (7.x-1.0-unstable2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།
