SocialShare (7.x-1.0-unstable2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: No data
el: Δεν υπάρχουν δεδομένα

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: You do not have any administrative items.
el: Δεν έχετε διαχειριστικά αντικείμενα.
