SocialShare (7.x-1.0-unstable2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: No data
fi: Ei tietoa

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Icon
fi: Ikoni

en: Widget
fi: Widgetti

en: You do not have any administrative items.
fi: Sinulla ei ole ylläpidon tehtäviä.
