SocialShare (7.x-1.0-unstable2) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: No data
hu: Nincs adat

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Icon
hu: Ikon

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Widget
hu: Felületi elem

en: Display conditions
hu: Megjelenítés feltételei

en: Customize
hu: Testreszabás

en: You do not have any administrative items.
hu: Nincs adminisztrációs menüpont.
