SocialShare (7.x-1.0-unstable2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել
