SocialShare (7.x-1.0-unstable2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Icon
id: Ikon

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: Widget
id: Piranti

en: Customize
id: Penyesuaian

en: You do not have any administrative items.
id: Anda tidak memiliki satupun pokok administratif.
