SocialShare (7.x-1.0-unstable2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Icon
is: Táknmynd
