SocialShare (7.x-1.0-unstable2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: No data
pl: Brak danych

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Icon
pl: Ikona

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Widget
pl: Kontrolka

en: You do not have any administrative items.
pl: Żadne zadania administracyjne nie są dostępne.
