SocialShare (7.x-1.0-unstable2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: No data
ru: Нет данных

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Icon
ru: Иконка

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Widget
ru: Виджет

en: Display conditions
ru: Условия отображения

en: Customize
ru: Настроить

en: You do not have any administrative items.
ru: У вас нет никаких элементов для управления.
