SocialShare (7.x-1.0-unstable2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: You do not have any administrative items.
sq: Nuk keni asnjë element administrimi.
