SocialShare (7.x-1.0-unstable2) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: No data
ta: தகவல் இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Content Types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Widget
ta: விட்ஜெட்
