SocialShare (7.x-1.0-unstable2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Icon
ur: آئیکن
