SocialShare (7.x-1.0-unstable3) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Background color
ast: Color de fondu
