SocialShare (7.x-1.0-unstable3) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: No data
be: Няма дадзеных

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Widget
be: Віджэт

en: Background color
be: Колер фона

en: You do not have any administrative items.
be: У вас няма ніякіх адміністратыўных элементаў.
