SocialShare (7.x-1.0-unstable3) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: No data
bg: Няма данни

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: You do not have any administrative items.
bg: Нямате налични обекти за администриране.
