SocialShare (7.x-1.0-unstable3) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: You do not have any administrative items.
eo: Vi ne havas iun administran eron.
